20/11/20 – Пресконференція щодо старту національного конкурсу «Молодіжна столиця України»

(Укр) Прес-анонс

(Укр) 20 листопада 2020 року відбудеться пресконференція щодо старту національного конкурсу «Молодіжна столиця України».

Запрошуємо всіх долучитися до перегляду пресконференції щодо старту конкурсу «Молодіжна столиця України» та першими дізнатися, що приготували організатори для цьогорічних учасників.

Дата: 20 листопада 2020 року
Час: 11:00
Трансляція пресконференції за посиланням: https://www.youtube.com/UkrinformTV

Спікери:
• заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко;
• голова правління Українського інституту міжнародної політики Ростислав Томенчук;
• голова Національної молодіжної ради України Юліан Кріцак.

Довідково: 1 листопада 2017 року в Україні стартував національний конкурс “Молодіжна столиця України”, ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, громадська організація “Український інститут міжнародної політики” та громадська спілка “Національна молодіжна рада України”.

“Молодіжна столиця України” – щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді.
Метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.

Facebook
Twitter