Термін прийому заявок від міст подовжено

(Укр) Надіслати заявку на участь в конкурсі міста можуть до 14 лютого 2021 року

(Укр) Протягом майже 2 бурхливих місяців міста і містечка з усієї України подають свої заявки на участь в конкурсі «Молодіжна столиця України – 2022». Наші регіональні координатори невпинно проводять масштабні зустрічі та онлайн-презентації, поширюють інформацію щодо умов участі у конкурсі та супроводжують місцеву владу у процесі заповнення анкети.

Пандемія внесла корективи у робочий графік кожного із нас. Під час локдауну чимало працівників міських рад вимушені працювати дистанційно. Враховуючи численні звернення, організатори конкурсу прийняли рішення про подовження терміну прийому заявок до 14 лютого 2021 року (включно).

Нагадуємо, що дізнатися більше про конкурс та завантажити анкету можна на офіційному веб-сайті “Молодіжної столиці України”: http://youthcapital.org.ua/pro-konkurs/

Надсилайте заповнені заявки в письмовому та електронному вигляді: у друкованій формі на адресу Міністерства молоді та спорту України (вул. Еспланадна, 42, м. Київ) та в електронній формі (скан-копія у форматі *pdf ) на адресу info@youthcapital.org.ua.

Facebook
Twitter