Вітаємо місто Острог – переможця національного конкурсу “Молодіжна столиця України-2022”!

Опитування проходило 3–8 листопада. У ньому взяли участь 11 891 U-репортер віком 14–34 роки.

(Укр)

14 травня 2021 р. у Всеукраїнському молодіжному центрі в Києві відбулося Відкрите засідання Наглядової ради національного конкурсу “Молодіжна столиця України-2022”, присвячене обранню нової молодіжної столиці. Тепер вже офіційно: в Україні з’явилася нова молодіжна столиця – місто Острог!

Зліва направо: міський голова Острога Ю. Ягодка, О. Цимбалістий, А. Штундер, О. Стецюк – команда міста Острог. Голова Наглядової ради конкурсу та заступник міністра молоді та спорту України, М. Попатенко, в.о. Всеукраїнського молодіжного центру та ведучий заходу, Є. Бондаренко

Почесними фіналістами цьогорічного конкурсу стали команди з Вінниці, Івано-Франківська, Луцька, Маріуполя, Миколаєва, Одеси, Умані, Хмельницького та Чернівців. Кожне місто презентувало свої плани та проєкти з розвитку молодіжної політики на 2022 рік, намагалося вразити судей кмітливістю відеороликів та навіть театралізованими виставами! Втім, саме очолювана міським головою Ю. Ягодкою команда з затишного студентського містечка на Рівненщині завоювала симпатії Наглядової ради конкурсу предметністю ініціатив та вірою у свої сили.

У Всеукраїнському молодіжному центрі царила справді фантастична атмосфера, а команда з Хмельницького мала найактивнішу групу підтримки

Водночас, варто наголосити, що Острог отримає офіційний статус молодіжної столиці України від поточного володаря статусу, Тернополя, восени 2021 року. Відповідно, до цього моменту в команди Острога є час, аби ґрунтовно підготуватися до своєї нової ролі: знайти партнерів, освіжити інфраструктуру, залучитися підтримкою спонсорів та якісно спланувати та відрепетувати кожен крок майбутньої молодіжної столиці. Це одне із нововведень оновленого формату конкурсу, адже місто-переможець матиме достатньо часу та ресурсів на реалізацію крутих, втім повсякчас дорогих та часовитратних проєктів.

Уперше фінал “Молодіжної столиці України” транслювався наживо на 16 онлайн-ресурсах одночасно. Оновлений формат був позитивно сприйнятий як фіналістами конкурсу та Наглядовою радою, так і, що не менш важливо, глядачами, адже прямий ефір подивилося 7 тисяч глядачів! З метою дотримання карантинних обмежень захід проводився одночасно на двох просторих поверхах нового партнера Молодіжної столиці, Всеукраїнського молодіжого центру. Три знімальні студії та два неперевершених ведучих, Павло Медина (Перший молодіжний телеканал) та в.о. директора ВМЦ, Євген Бондаренко, надавали заходу необхідного драйву та емоцій.

Дякуємо професійній команді “Укр.Стрім” за висвітлення заходу в прямому ефірі

Окрім цього, до підтримки фіналістів долучилися також попередні молодіжні столиці 2018 та 2019 років, Львів та Кам’янець-Подільський, а також поточна молодіжна столиця – Тернопіль. Вони поділилися враженнями та досвідом від участі в проєкті, надихнувши ще більше міст брати участь у змаганні за титул столиці для молоді. На захід завітав також сервіс U-Report, аналітики якого впродовж декількох місяців проводили соціологічне опитування молоді в містах-фіналістах та презентували результати дослідження Наглядовій раді. Прямий ефір у записі доступний всім охочим за цим посиланням: bit.ly/3f3OhOH

Слідкуйте за нашими новинами та пам’ятайте, що кожен мегаполіс, місто чи містечко України мають шанс стати молодіжною столицею України! До зустрічі в Києві наступного року на “Молодіжній столиці-2023”!

Нагадаємо, що національний конкурс “Молодіжна столиця України” організований Міністерством молоді та спорту України, Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України за підтримки Представництва Фонду ім. Ганса Зайделя в Україні, Молдові та Румунії.

Facebook
Twitter