Всеукраїнський форум Молодіжної столиці України 2020-2021 Тернополя: Як це було?

(Укр) Спойлер: НЕЙМОВІРНО!

(Укр)

25-26 вересня у файному місті Тернополі відбулася одна з найголовніших молодіжних подій року – Всеукраїнський форум Молодіжної столиці України 2020-2021. Це було круто, це було бомбезно! Давайте разом пригадаємо, як це було!

Старт Форуму розпочала урочиста хода молодіжних громадських організацій Тернополя – практика, яку, сподіваємось, підхоплять інші молодіжні столиці! Адже багато в чому успіх Тернополя в конкурсі завдячує їхній плідній роботі. Побачивши численні ряди юних пластунів, студентів, патріотів, вірян та активістів, ми переконані, що Тернопіль та Тернопільщина мають світле майбутнє!

На просвітницьких панелях, присвячених молодіжній політиці, були присутні фантастичні спікери, такі як народний депутат України Олександр Санченко шоумен Сергій Притула, амбасадор проекту UNICEF Ukraine U-Report Тарас Тополя (гурт “Антитіла”), кінорежисер Олег Сєнцов та багато-багато інших! Особливо великий резонанс з-поміж молоді на форумі викликав спіч Сергія Притули, який закликав молодь усієї України самоорганізовуватися на фоні роз’єднаності суспільства в Україні. Десятки тисяч молодих людей з єдиною метою зможуть вирішити всі свої проблеми, переконаний Сергій. Учасники панелей торкалися найактуальніших питань – молодіжне працевлаштування, відтік молоді закордон, громадянська ідентичність молоді, соціальна відповідальність тощо. Увага лідерів суспільної думки в Україні до молодіжної політики є надихаючою, адже це сприятиме активізації діалогу в суспільстві та акцентуванні уваги влади на всіх рівнях до проблем молоді.

Не варто також забувати про вибухового хедлайнера Молодіжного форуму – реп-групу “Kalush”! Протягом години центр Тернополя розривався від насиченого звуку та неймовірного молодіжного драйву! Це саме те, що було потрібно всім учасникам після неспішних освітніх лекцій та панелей!

Другий день Форуму відзначився урочистою передачею статусу Молодіжної столиці України від Тернополя до цьогорічного переможця, м. Острога! Численна делегація з цього мальовничого міста на Рівненщині у складі міського голови Юрія Ягодки, його заступників та керівників департаментів міської ради переймала досвід Тернополя, ділилася  кращими практиками молодіжної роботи та планувала свої заходи на наступний рік.

Тернопіль запам’ятався як тепле та привітне місто з талановитими та щирими людьми. Наприклад, міський голова Сергій Надал залюбки провів нам невеличку екскурсію центральними вулицями міста, розповідаючи про історію рідного краю та між ділом спілкуючись із містянами.

Нас також вражали юні тернопільські науковці, які перетворювали воду на пісок та підпалювали руки перехожим!

Справжнім місцевим мемом стали тернопільські песики, які активно інспектували чи не кожну другу панель та масовий захід на Форумі, намагалися опинитися на кожній фотці біля фотозони та ревно захищали Театральний майдан від звукооператорів!

Наостанок, хочеться побажати Тернополю, організаторам з Тернопільської міської ради та Тернопільської ОДА не зупинятися на досягнутому та рухати молодіжну політику в місті та області тільки вперед! А у нас попереду – Молодіжна столиця України-2022 місто Острог!

Facebook
Twitter