Фінал Молодіжної столиці України-2022: як це було (відео)

Навіть не віриться, що від фіналу Молодіжної столиці минув цілий тиждень. Здається, тільки вчора ми зустрічали команди-фіналісти в привітних стінах ВМЦ. Цілими містами вболівали за всіх без винятків фіналістів (навіть побачили пряме включення від групи підтримки навпроти пам’ятнику засновникам Одеси). Делегації неформально спілкувалися та переживали за своїх на другому поверсі, а деякі найбільш спритні та заклопотані організатори набігали по 20 кілометрів двома поверхами за 4 години ефіру! 

 

Втім, сьогодні матимемо можливість освіжити враження від фіналу! Завдяки неочікуваному подарунку наших партнерів з  “Укр.Стрім”, які підвезли нам купу справді унікального контенту! Адже ви зможете побачити те, що не потрапило в об’єктиви телекамер – бекстейдж, неприховані емоції команд та непросту роботу організаторів. Гайда дивитися разом! 

Подивитися відео в крутій якості можна на Facebook-сторінці Молодіжної столиці. Перейти можна за цим лінком 👉 https://bit.ly/3f7GrUb

Нагадуємо, що організаторами конкурсу “Молодіжна столиця України” є Міністерство молоді та спорту України , Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України за підтримки Представництва Фонду ім. Ганса Зайделя в Україні, Молдові та Румунії.

Facebook
Twitter