Залучення молоді до прийняття рішень – 25 червня о 14:00 запрошуємо на перший круглий стіл Молодіжної столиці України!

25 червня 2021 р. о 14:00 запрошуємо на круглий стіл в онлайн-форматі “Залучення молоді до прийняття рішень: від теорії до практики”!

Якщо Ти хочеш створювати зміни та впливати на дії місцевої влади, організувати молодіжну раду у своїй громаді та бути драйвером перетворень, то 25 червня зможеш отримати відповіді на ці запитання від наших крутих експертів:

1) Д. Петрик – експерт у галузі молодіжної політики
2) О. Лобашкова – проєктна менеджерка молодіжних проєктів у муніципалітеті м. Клайпеда (Литва), Молодіжна столиця Європи-2021
3) Е. Більська – головний спеціаліст відділу навчання, стажування та практики управління персоналом Львівської міської ради
4) Л. Шкира – начальник департаменту молоді та спорту м. Кам’янця-Подільського, Молодіжна столиця України-2019
5) А. Козак – голова Молодіжного парламенту м. Хмельницького, фіналіста конкурсу Молодіжна столиця України-2022.
Під час круглого столу ти отримаєш не тільки ґрунтовну теоретичну базу щодо стану молодіжних рад в Україні, але й на практиці дізнаєшся, як функціонують молодіжні представницькі органи та програми стажувань в містах України та Європи.
З цими знаннями кожен зможе організувати ініціативну групу та нарешті пролобіювати створення молодіжної ради у своєму місті! Або ж зможеш дізнатися про цікаві програми стажувань саме у твоєму місті. Тож долучайся!
Реєстрація на заході обов’язкова: https://forms.gle/po8BgggMrvHepynx6
Конкурс “Молодіжна столиця України” організований Міністерством молоді та спорту України, Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України за підтримки Фонду ім. Ганса Зайделя в Україні.
Facebook
Twitter